• Pon - Pt 10.00 - 16.00
  • woj. dolnośląskie, Krępice koło Wrocławia, ul. Kwiatowa 26
  • +48 693-08-08-08

O nas

Świat karawaningu to nasza pasja. Chcemy się nią z Wami podzielić!

Po pierwsze: jesteśmy miłośnikami karawaningu i turystyki!
Po drugie: pasja zaczeła się już dawno temu, kiedy będac na kempingu w Alpach pod namiotem, przeżyliśmy wielką ulewę w nocy. Zmarznięci i przemoczeni nad ranem spoglądaliśmy na uśmiechniętych właścicieli przyczep kempingowych i kamperów. I tu zaczeła się przygoda z karawaningiem. Karawaning to wyjatkowa forma spędzania czasu. Najważniejsza cecha to mobilność i poczucie „ciepła domowego”. Będąc w hotelu (często rezerwowanym na kilka dni) lub na zorganizowanej wycieczce jesteś ograniczony do miejsca. A co jeśli pogoda nie będzie Wam odpowiadać albo miejsce po prostu będzie nudne? Karawaning jest wolnością! Nie podoba się to wsiadasz do kampera i ruszasz przed siebie. Masz ze sobą wszystko co Ci potrzeba: łożko, ciepło zimą, chłód latem, kuchnię, jadalnie, łazienkę. Jesteś samowystarczalny; prąd masz ze słońca a wodę ze “strumyka” 🙂
  • Niektórzy powiedzą że jest to drogie hobby. Tak i nie! Zależy czego oczekujesz. Możesz mieć coś skromnego albo bardzo luksusowego.
  • Niektórzy powiedzą że jest ciasno. Tak! Ale wiekszość czasu spędzasz na łonie natury lub spacerując ulicami miast.
  • Niektórzy powiedzą……? No właśnie! Każdy coś po narzeka. My mówimy: albo się to kocha albo nie! To inne spojrzenie na poznawanie świata i uważamy że karawaning daje Ci najmniejszą odległość do jego poznania.
A teraz? Teraz nasza pasja i hobby stało się też naszą pracą – wkońcu z czegoś trzeba życ 🙂 Stąd powstała firma MOBILCAMP która zajmuje się wynajmem pojazdów kempingowych oraz przedstawicielstwem w zakresie sprzedaży renomowanych europejskich marek Benimar, Eura Mobil oraz Sterckeman. Jeśli interesują Ciebie inne marki to dobrze trafiłeś. Jesteśmy partnerem marki Adria oraz Hobby. Skontaktuj się – pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego kampera lub przyczepy dla siebie.
Jeśli szukasz coś dla siebie, chcesz wynająć lub po prostu pogadać 🙂 to skontaktuj się z nami. Znamy wiele producentów kamperów i przyczep (tych większych i tych mniejszych “rzemieślników”). Doświadczyliśmy już wiele: były rozczarowania wobec zachowań ludzi z branży, były też pojazdy i przyczepy które “rozpadały się w rękach”. Teraz, nasz bagaż doświadczeń pozwolił dotrzeć do sedna karawaninngu. Współpracujemy wyłacznie z profesjonalistami, oferujemy produkty najwyższej jakości i zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Skosztuj innej formy spędzania wakacji czy wolnego czasu. Zabierz rodzine czy najbliższych na urlop z przygodą. Zwiedzajcie Europę z innej perspektywy. Nie ograniczajcie się do jednego miejsca. Dom macie ze sobą!
ŻYJCIE PRZYGODĄ!

MEDIA GALLERY

Nasi partnerzy