• Pon - pt 9:00 - 17:00
  • woj. dolnośląskie, Rudna, ul. Polna 17
  • 693 08 08 08

O nas

Świat karawaningu to nasza pasja. Chcemy się nią z Wami podzielić!

Po pierwsze: Cześć, nazywam się Joanna, wraz z moim mężem Piotrem jesteśmy miłośnikami karawaningu, podróżowania i turystyki aktywnej!
Po drugie: pasja do caravaningu zaczeła się już dawno temu, kiedy będac dawno temu na kempingu w Alpach pod namiotem, przeżyliśmy wielką ulewę w nocy. Zmarznięci i przemoczeni nad ranem spoglądaliśmy na uśmiechniętych właścicieli przyczep kempingowych i kamperów. I tu zaczeła się przygoda z karawaningiem. Karawaning to wyjatkowa forma spędzania czasu. Najważniejsza cecha to mobilność i poczucie “ciepła domowego”. Będąc w hotelu (często rezerwowanym na kilka dni) lub na zorganizowanej wycieczce jesteś ograniczony do miejsca. A co jeśli pogoda nie będzie Wam odpowiadać albo miejsce po prostu będzie nudne? Karawaning jest wolnością! Nie podoba się to wsiadasz do kampera i ruszasz przed siebie. Masz ze sobą wszystko co Ci potrzeba: łożko, ciepło zimą, chłód latem, kuchnię, jadalnie, łazienkę. Jesteś samowystarczalny; prąd masz ze słońca a wodę ze “strumyka”
  • Niektórzy powiedzą że jest to drogie hobby. Tak i nie! Zależy czego oczekujesz. Możesz mieć coś skromnego albo bardzo luksusowego.
  • Niektórzy powiedzą że jest ciasno, niekoniecznie! Wiekszość czasu spędzasz na łonie natury lub spacerując ulicami miast.
  • Niektórzy powiedzą……? No właśnie! Każdy coś po narzeka. My mówimy: albo się to kocha albo nie! To inne spojrzenie na poznawanie świata i uważamy że karawaning daje Ci najmniejszą odległość do jego poznania.

MEDIA GALLERY